Nënës sime të dashur Shiko më të madhe

Nënës sime të dashur

Grup autorësh JB0108

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një dhuratë e veçantë për njerëzit tuaj më të dashur. Imazhet dhe teksti janë të frymëzuara nga dashuria për njerëzit tuaj më të shtrenjtë.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët40
ISBN978 999 56 41 801

600 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët40
ISBN978 999 56 41 801
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë