Winx- Love Book Shiko më të madhe

Winx- Love Book

Iginio Straffi BUE422

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Po afron festa e dashurisë...

Alfea është në rrëmujë, madje dhe zemrat e Winksave! Përgatitjet e shkujdesura i përziejnë dashuritë e vjetra e të reja ndërsa të gjithë i kërcënon hakmarrja e errët dhe e helmatisur. Zbulo fundin misterioz dhe luaj në veprimtaritë që bejnë beniaminët e tua të përhershme!

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928030948

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe66
ISBN9789928030948
Titulli origjinalUegen
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAnila Halili