Më quajnë... Xhon Lenon Shiko më të madhe

Me quajne... Xhon Lenon

Grup autorësh BAO0156

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Unë themelova “The Beatles”, grupin e rrokut më të njohur në të gjitha kohërat. Me këtë grup revolucionuam muzikën, u lidhëm me gjithë të rinjtë e kohës, shitëm miliona disqe, mbushëm stadiume... Kurrë nuk kishte ndodhur që një grup muzikor të kishte aq shumë admirues dhe të nxiste aq shumë pasione. Fanset tona ulërinin, qanin dhe, madje, humbnin ndjenjat në koncertet tona.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354466

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

21 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe64
ISBN9789292354466
Titulli origjinalAlbas
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiSofiana Filipi