I ri Babai i pasur babai i varfer 2 Skema e levizjes se parave – Argeta LMG Shiko më të madhe

Babai i pasur babai i varfer 2 Skema e levizjes se parave – Argeta LMG

Robert Kiyosaki A-008701

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autori dhe mentori i financave personale Robert T. Kiyosaki zhvilloi perspektivën e tij unike përmes pikëpamjeve shumë të ndryshme që sjellin dy baballarët e tij: Babai i biznesit dhe babai i njohurive. Ky tekst parashtron filozofinë e Kiyosaki dhe marrëdhënien e tij me paranë.

403 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG

1 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

12 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe310
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiÇeltina Lloshi