Fuqia e së tashmes Shiko më të madhe

Fuqia e së tashmes

Eckhart Tolle BZ0010

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një udhërrëfyes briliant drejt përndritjes shpirtërore. Libri i Eckhart Tolle është shitur mbi 2 milionë kopje që kur është hedhur në qarkullim dhe është shpallur bestseller nga The New York Times. Spiritualisti i famshëm Deepak Chopra thotë se është një ndër librat më të mirë të viteve të fundit. Çdo fjali e tij kumbon të vërtetën dhe fuqi. 

36 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
Fletët250

1 100 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët250
Titulli origjinalBuzuku - Pema
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë