I ri Cmim i reduktuar! Babai i pasur, babai i varfer per adoleshentet – LG Shiko më të madhe

Babai i pasur, babai i varfer per adoleshentet – LG

Robert Kiyosaki A-008702

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është një libër për ndryshimin e paradigmës, për shikimin e botës në një mënyrë tjetër. Ky libër të mëson të bësh gjëra ndryshe ose thjesht, të bësh gjëra të ndryshme. Krahasuar me babin e pasur, babin e varfër, sjell elemente që të ndihmojnë për të hequr shumë pengesa emocionale rreth parasë dhe biznesit parë përmes historive edukative. Pra, nëse vërtet dëshironi të ndryshoni marrëdhënien tuaj me paratë dhe suksesin në përgjithësi, vazhdoni, lexoni.

432 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303950

727 Lekë

-8%

790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe141
ISBN9789928303950
RedaktoriElona Zeraliu
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përkthyesi|Bledar Kurti