I ri Nje mundesi e dyte Shiko më të madhe

Nje mundesi e dyte

Robert Kiyosaki LG0280

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Në këtë libër, ti do të mësosh se si të marrësh vendime më të zgjuara për paratë dhe jetën tënde - vendime që mund të sjellin një ndryshim në botën tonë. Vendimi yt për një mundësi të dytë.

Më shumë detaje

15 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303783

1 490 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër është shkruar për ata individë që e kuptojnë se është koha për t'i bërë gjërat ndryshe. Ky libër është shkruar për atë që e kupton se është çmenduri të kursesh para ndërkohë që bankat shtypin triliona dollarë, se është çmenduri të investosh për një periudhë afatgjatë, ndërkohë që tregjet e aksioneve po bien; dhe pse është çmenduri t'i rikthehesh shkollës, ndërkohë që shkollat nuk të mësojnë shumë mbi paratë.

Në këtë libër, ti do të mësosh se si të marrësh vendime më të zgjuara për paratë dhe jetën tënde - vendime që 
mund të sjellin një ndryshim në botën tonë. Vendimi yt për një mundësi të dytë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe468
ISBN9789928303783
Titulli origjinalSecond chance
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBledar Kurti