Gjyshes sime zemërartë - libra dhuratë Shiko më të madhe

Gjyshes sime zemërartë - libra dhuratë

Grup autorësh JB0113

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një dhuratë e veçantë për njerëzit tuaj më të dashur. Imazhet dhe teksti janë të frymëzuara nga dashuria për njerëzit tuaj më të shtrenjtë.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët40
ISBN978 999 56 41 825

600 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët40
ISBN978 999 56 41 825
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha14-18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë