Cmim i reduktuar! Të gjithë tulipanët e botës Shiko më të madhe

Të gjithë tulipanët e botës

Viktor Canosinaj BVC0019

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Roman i llojit të problemeve sociale. Trajton dashurinë e parë të dy adoleshentëve, një gjimnazisteje dhe një nxënësi të Liceut Artistik, i cili studion për piano, dashuri që ndjek një linjë të vështirë për shkak të futjes në mes të dy të dashuruarve të një vazje tjetër. Romani pasqyron problemet e adoleshentëve të ditëve tona dhe raportet e tyre me prindërit.

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët272
ISBN9789994393862

510 Lekë

-15%

600 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët272
ISBN9789994393862
Titulli origjinalViktor Canosinaj
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri