Reduced price! Prralla kombetare, vell. I View larger

Prralla kombetare, vell. I

Át Donat Kurti FRA0002

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është botimi autentik Prralla kombëtare, vëllimi I, i mbledhur prej gojës së popullit nga studiuesi, etnologu dhe historiani At Donat Kurti. Suksesi prej disa dekadash e ka bërë librin referencial për të njohur dhe studiuar krijimtarinë popullore shqiptare ndër shekuj

11 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995697297

385 Lekë

-23%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

25 other products in the same category:

Data sheet

pages162
ISBN9789995697297
Published year2013
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç