Reduced price! Libri per trupin e djemve View larger

Libri per trupin e djemve

Kelli Dunham A-000762

New product

Përshkrim i shkurtër

Po ju çorodit rritja juaj? Përgjigjet i gjeni te ne! Ka ardhur koha për të zgjeruar dijet rreth personit më të rëndësishëm në jetën tuaj! Mos u besoni atyre që dëgjoni në kthinën e dollapëve në shkollë apo që shihni online. Mësoni të vërtetën për trupin që po ju ndryshon dhe çdo gjë në lidhje me këtë e gjeni te “Libri për trupin e djemve”, librin nr.1 më të shitur për adoleshencën.

More details

468 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286512

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

13 other products in the same category:

More info

Libri i vetëm që përmban:

  •         Informacione dhe këshilla nga specialistë të certifikuar në mjekësi dhe arsim.
  •         Ilustrime të larmishme, me të gjitha llojet e aftësive përfshi edhe ato pozitive ndaj trupit.
  •         Mënyra për të ndihmuar fëmijët që ndodhen nën presionin e shokëve, që ngacmohen dhe që përballen me situata të vështira.
  •         Këshilla për sigurinë personale dhe kufij të shëndetshëm në jetën reale dhe atë online.
  •         Këshilla se si të planifikoni të ardhmen, nga kolegji në shkollat tregtare.

Në këtë botim do të flasim për:

Trupin që po ju ndryshon: mësoni gjithçka për këtë fazë të ngatërruar të jetës që quhet pubertet.

Marrëdhëniet që po ju ndryshojnë: udhërrëfyesi juaj për kujdesin e prindërve, motra dhe vëllezërve, shokëve, mësuesve dhe trajnerëve.

Jetën që po ju ndryshon: nga e veshura për të qenë të suksesshëm, kujdesi në internet e deri te përzgjedhja e ushqimit dhe se si të silleni ndaj ngacmimeve ( si në jetën reale ashtu dhe në internet). Do të përballeni me një botë tërësisht të re. Mos u shqetësoni! Ne jemi këtu për t’ju ndihmuar!

Faza e kalimit nga fëmija në të rritur ka shumë për të mësuar, ndaj ç ‘prisni?

Rrëmbeni “ Librin për trupin e djemve”, udhërrëfyesin tuaj. Më të mirën nuk e keni parë ende!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages146
ISBN9789928286512
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici