Reduced price! Shtepia e gudulisur View larger

Shtepia e gudulisur

Rudina Çupi A-007444

New product

Përshkrim i shkurtër

Një histori që i kushtohet fëmijëve ndryshe, botës së tyre të vecantë, vetëbesimit dhe fantazisë.

More details

29 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pupëz
ISBN9789928341037

360 Lekë

-10%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kjo është historia e një vizatimi të një djali që i mëshonte shumë lapsit dhe viza i dilte e dridhur. Shtëpiza me emrin Fërfëllizë, e cila dukej si e gudulisur, jeton bashkë me të gjitha vizatimet  në fshatin e shtëpive të vizatuara me emrin Pikëvizë.

Aq shumë mërzitet ajo nga përbuzjet e shtëpive të tjera, sa niset drejt Polit të Veriut, që të ngrijë e të ndihet e fortë si të gjitha shtëpitë.

Dhe, siç e di, çdo pengesë është një aventurë... që na jep një mësim që nuk e harrojmë kurrë.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages40
ISBN9789928341037
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë