Neandertali kerkon njeriun

Penny Reid BLV0021

New product

Përshkrim i shkurtër

Një romancë e bukur dashurie që përvijohet nga një humor i hollë dhe pasion i zjarrtë. “Neandertali kërkon njeriun” është romani i parë i serisë së librave “Grupi i punës me shtiza”

More details

1000 Items

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Pasi ndahet nga i dashuri, humbet shtëpinë dhe punën në të njëjtën ditë, Xheni Morrisi pret e frikur se ç’fatkeqësi tjetër i ka rezervuar fati. Kuin Salivani, me nofkën “Zoti Bukurosh”, i dëshmon të gjitha këto ngjarje dhe shfaqet në jetën e saj si një e papritur tepër e bukur për të qenë e vërtetë. Gjëja e fundit që mund të presë prej tij, është një ofertë, të cilën ajo nuk mund ta refuzojë...

Tri gjëra që duhet të dini për Xheni Morrisin:

1. Ajo nuk mund të zhvillojë asnjë bisedë pa folur edhe për detajet më të parëndësishme, sidomos kur është në siklet.

2. Askush nuk e vë atë më shumë në siklet, sesa Kuin Salivani.

3. Ajo nuk di të thurë me shtiza.