I ri Histori përpara gjumit për vajza rebele 2 Shiko më të madhe

Histori perpara gjumit per vajza rebele 2

Elena Favilli, Francesca Cavallo A-003584

Libër i ri

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951721707

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Pjesa e dytë e librit sensacional më të shitur të New York Times, Histori përpara gjumit për vajza rebele, i cili i frymëzon vajzat në mbarë botën për të ëndërruar më shumë, për të synuar më lart dhe për të luftuar më fort, është një përmbledhje krejtësisht e re me njëqind histori përpara gjumit, i cili kremton historië e grave të jashtëzakonshme që nga Nefertiti te Beyonce, Rosalind Franklin dhe te J.K. Rowling. Mbretëresha dhe aktiviste, balerina dhe avokate, pirate dhe informaticiene, astronaute dhe shpikëse – një pranëvënie e mahnitshme që të lë një ndjesi emocionuese mundësish.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe212
ISBN9789951721707
Viti i Botimit2019
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEngjellushe Shqarri