Më mençur, më shpejt, më mirë Shiko më të madhe

Me mencur, me shpejt, me mire

Charles Duhigg A-003624

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Sekretet për të qenë të frytshëm në jetë dhe në biznes.

Nga autori i bestselleri- it te New York Times "Fuqia e shprehisë".

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Titulli origjinalPema - Buzuku
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri