Rebelimi i Lulusë View larger

Rebelimi i Luluse

Albatros Rexhaj PE0033

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky ditar i drejtohet Lúlus, pjesës më të fisme të njeriut, dhe në të shpaloset një botëkuptim i ndryshëm e i ri, si reagim ndaj kohëve të vështira që po kalojmë. Duke u nisur gjithnjë nga përjetimi i tij i problematikave apo situatave të ndryshme, autori i jep zë ndjenjës, duke zgjedhur më të thjeshtën dhe njëherazi më të vështirën prej udhëve për të komunikuar me publikun.

More details

508 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 200 32 7

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                         

Data sheet

pages136
ISBN978 9928 200 32 7
Shtëpia botuesePegi
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane