Nje kafe... ne rere te nxehte View larger

Nje kafe... ne rere te nxehte

Lena Manda TO0167

New product

Përshkrim i shkurtër

A mund të jenë vallë arsye të forta që e çojnë një martesë drejt divorcit, vetëm mungesa e së qeshurës dhe rutina e përditshme?!

91 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928427700

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages576
ISBN9789928427700
Shtëpia botueseToena
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20
PërkthyesiAlbina Pulla