Reduced price! SkiCi 1 View larger

SkiCi 1

Anh Do A-005260

New product

Përshkrim i shkurtër

Mami ma vuri emrin Ski. mbiemrin e kam Çi (bën rimë me “rri”) bëji bashkë dhe... del Skii! Ja ku erdhi SkiÇi . Jo, nuk është gabim, ashtu ka emrin. Ski Çi është djali më i ri i klasës. Me emrin e pazakontë, një familje të krisur dhe ca sjellje vërtet skiç, ai nuk do ta ketë edhe aq të lehtë t'i bëjë vend vetes mes nxënësve të tjerë, por i gjithë ky rrugëtim do t'ju argëtojë pa fund! Po do të jetë Gallatë!

490 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303264

711 Lekë

-10%

790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages136
ISBN9789928303264
Shtëpia botueseWeirdo 1
RedaktoriAnxhela Cikopano
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnxhela Cikopano
I ri1