I ri SkiCi 1 Shiko më të madhe

SkiCi 1

Anh Do A-005260

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mami ma vuri emrin Ski. mbiemrin e kam Çi (bën rimë me “rri”) bëji bashkë dhe... del Skii! Ja ku erdhi SkiÇi . Jo, nuk është gabim, ashtu ka emrin. Ski Çi është djali më i ri i klasës. Me emrin e pazakontë, një familje të krisur dhe ca sjellje vërtet skiç, ai nuk do ta ketë edhe aq të lehtë t'i bëjë vend vetes mes nxënësve të tjerë, por i gjithë ky rrugëtim do t'ju argëtojë pa fund! Po do të jetë Gallatë!

487 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303264

790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe136
ISBN9789928303264
Titulli origjinalWeirdo 1
RedaktoriAnxhela Cikopano
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnxhela Cikopano