Hot Dog 1 View larger

Hot Dog 1

Anh Do A-005266

New product

Përshkrim i shkurtër

Autori bestseller, AHN DO, sjell kёtё seri tё re mjaft argёtuese!

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303226
Viti i botimit2020

690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Nëse mendon se në këtë libër bëhet fjalë për hotdogun e shijshëm që hamë, atëherë po mendon për hotdogun e gabuar!

Nëse mendja të shkon tek ai qenushi superlozonjar dhe superxhuxhmaxhuç që leh gjithë kohës...

atëherë po që i ke rënë pikës!

Hotdogu dhe miqtë e tij do t’i futën një aventure të çmendur për të ndihmuar zogthin e vogël të gjejë mamin e tij. Ata do të kalojnë mjaft rreziqe derisa ta gjejnë.

A do ta durojnë dot erën e keqe tё pelenave apo gjuajtjet e gjelit të karatesë gjatë rrugëtimit të tyre të jashtëzakonshëm?

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages124
ISBN9789928303226
Shtëpia botueseHot Dog 1
RedaktoriElona Zeraliu
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPetro Plasa
I ri1