Shtergjet View larger

Shtergjet

Olga Tokarczuk A-004130

New product

Përshkrim i shkurtër

Shtergjet perbet nga nje mozaik karaktersh qe jane ne levizje te panderprere. Duket se bota moderne leviz ne menyre te coroditur dhe se kaosi eshte i gjithepranishem jo vetem ngaqe eshte copetuar itinerari i levizjes, por edhe ngaqe vete subjekti i levizjes eshte copetuar.

More details

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928311030
Viti i botimit2019

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Ne kete liber mpleksen levizjet gjithefareshe njerezish te njohur a te panjohur, personazhesh historike a te trilluara, njerezish a mumiesh, trupash te shendetshem a trupa te gjymtuar, trupash te plote a pjesesh te tyre.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages464
ISBN9789928311030
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdlira Lloha
RomanPsikologjik
I ri1