Kam provuar gjithcka View larger

Kam provuar gjithcka

Isabelle Filliozat A-002080

New product

Përshkrim i shkurtër

Si të dalësh nga betejat rreth veshjeve, rregullit, grindjeve para se të nisen për në shkollë apo para gjumit? Prindërit kanë prirjen që t’i interpretojnë sjelljet e tepruara ose të bezdisshme të të vegjëlve si manifestime kundërshtimi, të një vullneti të keq, paturpësie. Të tjerë fajësojnë veten dhe kërkojnë traumën. Po sikur të ketë shkaqe të tjera?

More details

480 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286253
Viti i botimit2019

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Zbulimet e kohëve të fundit në fushën e neurologjisë dhe të psikologjisë eksperimentale kanë hedhur dritë mbi këto sjellje acaruese.

Në këtë botim:

Vizatime që flasin me të gjithë;

Të dhëna shkencore për të kuptuar më mirë;

Udhëzime të reja se si të veprojmë konkretisht sipas moshës.

Atëherë, jeni gati për të vënë në dyshim disa nga zakonet tuaja, besimet tuaja, madje edhe sigurive tuaja?

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages175
ISBN9789928286253
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIrena Bajrami
I ri1