Vetevrasja e Europes

Dougllas Murray BAT0182

New product

Përshkrim i shkurtër

Vdekja e çuditshme e Europës është rrëfimi më i shitur në botë mbi një kontinent dhe një kulturë të kapuyr në aktin e vetëvrasjes, i pdërditësuar tani me materiale të reja, duke marrë parasysh zhvillimet që nga botimi i toij i parë. Këto përfshijnë ndryshime të shpejta në dinamikën e politikës globale, të udhëheqjes globale dhe të qëndrimeve terroriste në të gjithë Europën. Ky libër është vlerësuar si libri më i mirë politik i vitit. Nuk do të pendoheni asnjëherë se përse e keni lexuar këtë libër.

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286017
Viti i botimit2018

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages364
ISBN9789928286017
Shtëpia botueseThe Strangle Death of Europe: Immigration, Identity, Islam
RedaktoriDhurata Agalliu
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIvana Tomço
I ri1