I ri Vetëvrasja e Europës Shiko më të madhe

Vetevrasja e Europes

Dougllas Murray BAT0182

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vdekja e çuditshme e Europës është rrëfimi më i shitur në botë mbi një kontinent dhe një kulturë të kapur në aktin e vetëvrasjes, i përditësuar tani me materiale të reja, duke marrë parasysh zhvillimet që nga botimi i tij i parë. Këto përfshijnë ndryshime të shpejta në dinamikën e politikës globale, të udhëheqjes globale dhe të qëndrimeve terroriste në të gjithë Europën. Ky libër është vlerësuar si libri më i mirë politik i vitit. Nuk do të pendoheni asnjëherë se përse e keni lexuar këtë libër.

489 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286017

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe364
ISBN9789928286017
Titulli origjinalThe Strangle Death of Europe: Immigration, Identity, Islam
RedaktoriDhurata Agalliu
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIvana Tomço