Monstra e Frankenshtajnit View larger

Monstra e Frankenshtajnit

Meri Shelli BDR055

New product

Përshkrim i shkurtër

Përbindëshi Frankenshtajn, një nga librat më të famshëm në histori vjen në këtë botim i përshtatur për lexuesit e vegjël.

More details

506 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621155
Viti i botimit2008

620 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Ishte një natë e zymtë nëntori, një nga ato shumë të dashura për Snupin, që megjithatë do të saktësonte: një natë e errët dhe e stuhishme. Kështu fillon një nga librat më të famshëm në histori. Në këtë mënyrë lindi një personazh që e gllabëroi krijuesin e tij. Kështu u shfaq përbindëshi Frankenshtajn.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages240
ISBN9789995621155
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-14 vjeç
Numri i botimeveI parë