Cmim i reduktuar! Tom Gejts 5 - Absolutisht fantastik Shiko më të madhe

Tom Gejts 5 - Absolutisht fantastik

Liz Pichon BAT0163

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Po pres me padurim udhëtimin shkollor (nëse mund të gjej formularin). Edhe Delia dëshiron që unë të iki. Do të ketë gjëra shumë të bukura për të bërë. Si: të bëjmë trapa;të bëjmë festa në mesnatë. Si dhe të kemi kujdes nga disa krijesa të çuditshme.

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219435

675 Lekë

-25%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe266
ISBN9789928219435
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia