Abetare mbarekombetare

Rita Petro A-001205

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky tekst bazik i Abetares perdoret ne te gjitha trevat shqiptare dhe ne diaspore. Eshte pergatitur nga Rita Petro dhe iu vjen ne ndihme femijeve per te mesuar shpejt, lehte dhe mire shkronjat e shqipes

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023698
Viti i botimit2014

1 060 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages146
ISBN9789928023698
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim