Motra e humbur View larger

Motra e humbur

Lucinda Riley A-000567

New product

Përshkrim i shkurtër

Gjithnjë e më shumë aventura, gjithnjë e më shumë do ta mbani frymën pezull në vellimin e shtatë të sagës epike bestseller ndërkombëtar. Librin e gjeni në treg duke filluar nga data 2 gusht 2021. Parapaguaje që ta kesh në momentin që del librin e fundit të sagës magjike....

More details

440 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928292988

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Secila nga 6 motrat D'Aplieze ka bërë një udhëtim të jashtëzakonshëm për të zbuluar origjinën, por yllësia e Plejadës nga ku morën emrat, përbëhet nga 7 yje dhe askush nuk e ka zbuluar ende se kush është Meropi në të vërtetë dhe ku ndodhet.

Me adresën e një vreshti dhe skicën e një unaze smeraldi në formë ylli, fillon një garë që do t'i bëjë motrat të përshkojnë vërtet të gjithë botën: nga Zelanda e Re në Kanada, nga Anglia në Francë dhe më në fund në Irlandë, të bashkuara më shumë se kurrë në misionin për të plotësuar familjen para përvjetorit përkujtimor për vdekjen e Pa Saltit. Një kërkim që do t'i vërë në gjurmët e një gruaje që në të vërtetë nuk dëshiron të gjendet... por pse?

“U ngrita, hapa valixhen dhe ja ku ishte, në xhepin e brendshëm. Pse nuk e kisha hequr qafe atë, siç kisha bërë pothuajse me gjithçka që lidhej me të kaluarën time? Mora unazën, shtatë smeraldet e vogla u përshkënditën në shkëlqimin e dhomës. Pastaj u shtriva në shtrat dhe kapa ditarin. Kishte mbërritur momenti...”

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages824
ISBN9789928292988
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiOrnela Islami, Xhimi Lazri
I ri1