Lucinda Riley

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 14 of 14 items
 • Quick view
  1 600 Lekë In Stock

  Pas një jete të tërë me dashuri e humbje, duke kapërcyer pareshtur kufij dhe oqeane, libri Atlasi. Historia e Pa Saltit, me bashkautor Harry Whittakerin, shënon fundin mahnitës dhe të paharrueshëm të serisë Shtatë motrat të Lucinda Rileyt. Në këtë përfundim epik të serisë Shtatë motrat, gjithçka do të zbulohet. 

  1 600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 400 Lekë In Stock

  Lucinda e sagës 7 motrat vjen me një roman të ri në shqip: Një shtëpi fantastike. Një fëmijëri përrallore. Një sekret shkatërrues. Personazhe të paharrueshme dhe të vërteta tronditëse në këtë roman të ri magjepsës të autores bestseller Lucinda Riley.

  1 400 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  Zë unik dhe i pangatërrueshëm i narrativës romantike, Lucinda Riley ka shkruar një tjetër histori dashurie dhe pasioni, një histori të vrullshme mes të shkuarës dhe të tashmes, që të magjeps, të pështjellon e të rrëmben.

  1 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 600 Lekë In Stock

  Nga atmosfera frenetike e Manhatanit në fushat e mrekullueshme, të egra e të gjera të Afrikës, Motra e diellit është vëllimi i gjashtë i Shtatë Motrave, serisë epike me miliona kopje të shitura të Lucinda Rileyt. Me rrëfimin përfshirës e hipnotizues dhe me personazhe të paharrueshme e mallëngjyese, seria Shtatë Motrat eksploron se si dashuria mund të...

  1 600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  Motra e hënës është vëllimi i pestë epik i sagës Shtatë motrat nga Lucinda Riley.

  1 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 600 Lekë In Stock

  Gjithnjë e më shumë aventura, gjithnjë e më shumë do ta mbani frymën pezull në vellimin e shtatë të sagës epike bestseller ndërkombëtar. Librin e gjeni në treg duke filluar nga data 2 gusht 2021. Parapaguaje që ta kesh në momentin që del librin e fundit të sagës magjike....

  1 600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 400 Lekë In Stock

  Me këtë libër të katërt emocionues të sagës bestseller Shtatë motrat, Lucinda Riley na jep një histori plot intriga e pasion, me kthesa dhe personazhe të paharrueshme.

  1 400 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 400 Lekë In Stock

  Seria “7 motrat” vjen me librin më të ri: Sekrete dhe fate të ndërthurura me mjeshtëri formojnë enigmën e hidhur që Stari do të duhet të deshifrojë në këtë vëllim të tretë të sagës bestseller.

  1 400 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  Motra në stuhi është libri i dytë i serisë magjepsëse të Lucinda Rileyt, bazuar në rrëfimin mitologjik të një yjësie të famshme. Ai vjen pas librit të parë Shtatë Motrat. Historia e Majës, bestseller në të gjithë botën dhe i mirëpritur nxehtësisht edhe nga lexuesi shqiptar.

  1 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock
  New

  Këtë herë Lucinda Riley na merr me vete në një nga ishujt më magjepsës të Mesdheut, duke na dhuruar një tjetër histori plot të papritura, sekrete, emocione...

  1 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  10 710 Lekë 11 900 Lekë -10% In Stock

  Kjo sagë është ndër më të lexuarat në ditët tona: Janë 8 vëllime që të mbajnë mbërthyer, duke të ndezuar fantazinë në mijëra faqe, si rrallë libra të tjerë. Një bestseller absolut botëror, tani është i tillë edhe në shqip. Vëllimi i fundit u botua pas vdekjes së autores Lucinda Riley, i shkruar edhe me ndihmën e të birit, duke mbyllur një sagë magjike që...

  10 710 Lekë
  11 900 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 300 Lekë In Stock

  Në këtë roman gjithëpërfshirës epik të dashurisë dhe humbjes - i pari në një seri të re unike dhe magjepsëse prej shtatë librash - Lucinda Riley tregon talentin e saj si shkrimtare, si kurrë më parë.

  1 300 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 400 Lekë In Stock

  Trëndafili i mesnatës është një roman magjepsës, mbushur me personazhe të paharrueshme në momente kyç të historisë... Që nga dita e shtunë, date 18 shkurt 2022, e sjellim tek lexuesit

  1 400 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 400 Lekë In Stock

  Autorja e sages “7 motrat”, Lucinda Riley vjen me nje tjeter roman para lexuesit shqiptar. Kesaj radhe me nje fiction te zhanrit mister, “Vrasje ne shtepine Flit”, ku nje shtepi si ajo e familjes Flit mban sekretet me te mistershme qe mund te kene ndodhur ndonjehere....

  1 400 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 14 of 14 items