10 minuta e 38 sekonda ne kete bote te cuditshme View larger

10 minuta e 38 sekonda ne kete bote te cuditshme

Elif Shafak A-000551

New product

Përshkrim i shkurtër

"Ky roman kaleidoskopik të ngazëllen me gjallërinë e protagonistes... Edhe pse jeta e Leilës gëlon nga tragjeditë, Shafaku përqendrohet te besnikëria dhe mirësia e saj, te gëzinmi që ndien ajo nga miqësia dhe te tekat e jetës së Stambollit."

480 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9788828004758
Viti i botimit2021

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages366
ISBN9788828004758
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia
RomanSagë&Histori
I ri1