Nata e fundit ne Ulqin View larger

Nata e fundit ne Ulqin

Ylli Molla A-000305

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri i ri i gazetarit dhe botuesit Ylli Molla përmban 18 tregime me tematikë dhe subjekte të qëmtuara nga periudha 30-vjeçare e tranzicionit shqiptar. Shumica e tyre botohen për herë të parë. Disa prej tregimeve janë shkruar në fillim të viteve ’90 deri në vitin 2000, të tjerët gjatë vitit të fundit.  “Nata e fundit në Ulqin” është libri i dytë me prozë të shkurtër i autorit, pas atij të botuar në vitin 2007 me titullin “Bunkeri i seksit”.

999 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341181
Viti i botimit2021

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages160
ISBN9789928341181
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1