Brit Bennett

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
  • Quick view
    1 200 Lekë In Stock

    Nje nga librat me te pelqyer te vitit te Barak Obames, perzgjedhur si libri me i mire i vitit 20201 nga The New York Times, Washington Post, NPR, People, Time Magazine, Vanity Fair dhe Glamour. Ky liber ka qene ne listen finale te vitit 2021 te Woman’s Prize

    1 200 Lekë
    In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item