I ri Tokat e kurajes – kodi i nderit 2 Shiko më të madhe

Tokat e kurajes – kodi i nderit 2

Erin Hunter A-006470

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kodi i jetës së egër është thyer. Gjembi, Qiellorja dhe Sypatremburi duhet të bashkojnë interesat e tyre për drejtësi... përpara se ekuilibri i dobët i Tokave të Kurajës të shkatërrohet një herë e përgjithmonë. Momente të thella, një fabul e larmishme, mitologji dhe një peizazh që të ië pa frymë. I egër dhe rekultueshëm." - Kirkus Reviews

104 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184757

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe365
ISBN9789928184757
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDritan Koka
RomanFantashkencë