Bravelands 1: Tokat e kurajes View larger

Bravelands 1: Tokat e kurajes

Erin Hunter A-004286

New product

Përshkrim i shkurtër

Një luan i përzënë nga tufa e tij. Një elefant që mund ti lexojë kockat të vdekurve. Një babun që ngre krye ndaj fatit të vet. Për breza me radhë kafshët e rrafshinave të Afrikës janë sunduar nga një kod i pandryshueshëm: vrit vetëm për të mbijetuar. Por ekuilibri i brishtë midis grabitqarëve dhe preve tani qëndron në dorë të këtyre tre heronjve të pazakontë...

More details

96 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9786628184610

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Një luan i përzënë nga tufa e tij. Një elefant që mund ti lexojë kockat të vdekurve. Një babun që ngre krye ndaj fatit të vet. Për breza me radhë kafshët e rrafshinave të Afrikës janë sunduar nga një kod i pandryshueshëm: vrit vetëm për të mbijetuar. Por ekuilibri i brishtë midis grabitqarëve dhe preve tani qëndron në dorë të këtyre tre heronjve të pazakontë...

VLERESIME

“Personazhe të thellë, një fabul e larmishme, mitologji e pasur dhe një peizazh që të lë pa frymë. I egër dhe i mrekullueshëm.”

- Kirkus Reviews

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages315
ISBN9786628184610
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAjsela Koka
RomanFantashkencë
I ri1