Fangirl View larger

Fangirl

Rainbow Rowell A-006260

New product

179 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928034045

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

“Magjia këtu është te lojtarët dhe jo te shkopi, tek aftësia e jashtëzakonshme e Rowell për të ndërtuar marrëdhënie të ndërlikuara, gjallëruese, ngacmuese dhe triumfuese.”

-Booklist

“Një roman i prirur për sukses, dhe historia e një shkrimtareje që gjen zërin e saj... prekëse dhe krejtësisht reale.” -Publishers Weekly

“Një baladë e këndshme, e përzemërt, e paracaktuar për madhështi.”

-New York Journal of Books

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages440
ISBN9789928034045
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIrma Sinani
RomanRomancë&Pasion
I ri1