Viti i elefantit View larger

Viti i elefantit

Brajan Sukaj A-005397

New product

Përshkrim i shkurtër

Autori Brajan Sukaj, fitues i trofeut të dyfishtë me romanin “Ciklopi” gjatë vitit 2019, me romanin më të mirë të vitit 2019 tek Bukinist dhe Panairi i Librit Tirana 2018, vjen me një roman të ri, i cilësuar si një prej prurjeve më cilësore të këtij autori. Sukaj konsiderohet një ndër prozatorët më të mirë në brezin e tij

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928062680
Viti i botimit2020

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages388
ISBN9789928062680
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanMister&Thriller
I ri1