I ri Viti i elefantit Shiko më të madhe

Viti i elefantit

Brajan Sukaj A-005397

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autori Brajan Sukaj, fitues i trofeut të dyfishtë me romanin “Ciklopi” gjatë vitit 2019, me romanin më të mirë të vitit 2019 tek Bukinist dhe Panairi i Librit Tirana 2018, vjen me një roman të ri, i cilësuar si një prej prurjeve më cilësore të këtij autori. Sukaj konsiderohet një ndër prozatorët më të mirë në brezin e tij

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928062680

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe388
ISBN9789928062680
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanMister&Thriller