Triptik epirot View larger

Triptik epirot

Arsim Spahiu BAS0008

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky punim përbëhet nga tri pjesë: numismatika, antropologjia dhe etnografia. Në këto pjesë renditen argumente numismatike, antropologjike dhe etnografike për karakterin etnik ilir të maqedonasve

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Adel CO
ISBN9789995632328
Viti i botimit2012

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages290
ISBN9789995632328
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë