Shkolla e miresise dhe ligesise 2 - Nje bote pa princa View larger

Shkolla e miresise dhe ligesise 2 - Nje bote pa princa

Soman Chainani A-000859

New product

Përshkrim i shkurtër

PARAPAGIM - Seria fantastike Shkolla e miresise dhe ligesise te Soman Chainani vijon me librin e dyte ne shqip, Nje bote pa princa, - hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Argeta LMG. Librin eshte duke u pergatitur dhe vjen tek ju, te dashur lexues me date 17 nentor 2021

505 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
Viti i botimit2021

1 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages468
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1