I ri Cmim i reduktuar! Shkolla e miresise dhe ligesise 2 - Nje bote pa princa Shiko më të madhe

Shkolla e miresise dhe ligesise 2 - Nje bote pa princa

Soman Chainani A-000859

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria fantastike Shkolla e miresise dhe ligesise te Soman Chainani vijon me librin e dyte ne shqip, Nje bote pa princa, - hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Argeta LMG. 

490 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG

1 032 Lekë

-20%

1 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe468
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë