Bombë në Beograd View larger

Bombe ne Beograd

Albatros Rexhaj PE0016

New product

Përshkrim i shkurtër

Një armë e shkatërrimit në masë ka nisur rrugëtimin drejt Beogradit. Nëse bomba shpërthen, kjo do të shënojë fillimin e Luftës së Tretë Botërore.Bombë në Beograd është një rrëfim i zhanrit thriller, i shkruar në stilin e prozës filmike, plot aksion, ankth dhe intriga. Në sfond të të gjithë kësaj është dashuria në mes dy heronjve kryesorë

More details

890 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 81 6
Viti i botimit2015

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

                                          

Data sheet

pages234
ISBN978 9928 175 81 6
Shtëpia botuesePegi
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane