Reduced price! Bomberi dhe lojtaret rezerve 2 – finalja po afrohet View larger

Bomberi dhe lojtaret rezerve 2 – finalja po afrohet

Philip Osbourne A-000794

New product

Përshkrim i shkurtër

KY LIBËR TË ARGËTON, TË EMOCIONON DHE TË PËRFSHIN!

More details

465 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303332

621 Lekë

-10%

690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Prej shume kohësh ata kanë qenë lojtare rezervë dhe meri presin rastin e duhur për të treguar se sa u vlen lekura. Ata duan shpagim dhe duan t'u tregojne te gjithëve se ngrohësit e stolit janë kampionë të vërtetë në fushë dhe në jetë

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages141
ISBN9789928303332
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1