Reduced price! Me quajne Ana View larger

Me quajne Ana

Maria Cirita NER0112

New product

Përshkrim i shkurtër

"Njerëzit, zakonisht, kur i gjen një fatkeqësi, ngrenë sytë nga qielli dhe pyesin veten: “Përse mua, o Zot?”. Personalisht nuk e kam pyetur kurrë veten. E dija përse. Isha mëkatare. Isha lakmitare. Nuk isha besnike. Isha e pamoralshme. Isha vrasëse.

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

NERAIDA
ISBN978992828479013

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Më quajnë Ana dhe kjo është historia e jetës sime. Borxhin ndaj Zotit e kam shlyer me lot. Borxhin ndaj njerëzve po e shlyej nëpërmjet këtij libri. Hapa zemrën dhe ju fola me sinqeritet të plotë. Vetëm një gënjeshtër të vogël do t’ju them: Një të parëndësishme, ose mbase shumë të rëndësishme...

"Njerëzit, zakonisht, kur i gjen një fatkeqësi, ngrenë sytë nga qielli dhe pyesin veten: “Përse mua, o Zot?”. Personalisht nuk e kam pyetur kurrë veten. E dija përse. Isha mëkatare. Isha lakmitare. Nuk isha besnike. Isha e pamoralshme. Isha vrasëse.

Besoj se Ai atje lart nuk e ka harruar asnjëherë dhe thjesht kishte ardhur ora për të paguar. Prandaj ula kokën dhe pranova ndëshkimin. Pranova të jetoj e vazhdoj të jetoj, ndërsa vdekja do të qe shëlbim.

Më quajnë Ana dhe kjo është historia e jetës sime. Borxhin ndaj Zotit e kam shlyer me lot. Borxhin ndaj njerëzve po e shlyej nëpërmjet këtij libri. Hapa zemrën dhe ju fola me sinqeritet të plotë. Vetëm një gënjeshtër të vogël do t’ju them: Një të parëndësishme, ose mbase shumë të rëndësishme...

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages280
ISBN978992828479013
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiVangjel Zafirati
RomanRomancë&Pasion
I ri1