I ri Cmim i reduktuar! Rrefime te vogla per shenja te medha Shiko më të madhe

Rrefime te vogla per shenja te medha

Erina Çoku A-008931

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Rrëfime të vogla për shenja të mëdha” shenjon kapjen pas jetës, frymës dhe tregon se gjithçka prekim e na prek lë shenjë në ne (e anasjellë).

Më shumë detaje

9999 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928383181

1 380 Lekë

-8%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër është pjesë e trilogjisë “Frymë”. Veprat e trilogjisë:  “Fill”, “Rrëfime të vogla për shenja të mëdha” dhe “Jemi gjallë gjer në mbrëmje”

Të dhëna

ISBN9789928383181
Viti i Botimit2022
VendodhjaDurrës
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë