Si te arrish gjera te mira

Marian Rojas Estapé A-008797

New product

Përshkrim i shkurtër

JETART sjell në shqip librin e dytë bestseller të psikologes spanjolle Marian Rojas Estapé. Te libri “Si të arrish gjëra të mira” do të kuptosh rëndësinë që ka të mësuarit për të përqendruar vëmendjen. Do të gjesh këshilla se si të luftosh frikërat, ankthet dhe si të kanalizosh emocionet negative që të bllokojnë fizikisht dhe mendërisht.

More details

11109 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341457
Viti i botimit2022

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Njih trurin tënd, menaxho emocionet e tua, përmirëso jetën tënde

A e di se emocionet dhe mendimet e tua ndikojnë drejtpërdrejt në organizëm, në mënyrën se si e sheh realitetin e, madje, në gjenet e tua?

A je i ndërgjegjshëm se mënyra se si i menaxhon konfliktet, mund të bëjë që të jesh i prirur për të pësuar ankth ose depresion, të cilat janë sëmundjet më të shpeshta të shekullit XXI?

Doktoresha Marian Rojas Estapé është e mendimit se lumturia qëndron në të jetuarit i ngulur fort e në mënyrë të shëndetshme në të tashmen, duke i kapërcyer plagët e së kaluarës dhe duke vështruar me shpresë drejt së ardhmes.

Shumë nga çrregullimet që vuajmë e kanë burimin te paaftësia për të menaxhuar të tashmen tonë. Lumturia nuk qëndron tek ajo që na ndodh, por te mënyra se si e interpretojmë atë që na ndodh.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages266
ISBN9789928341457
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIvzi Koçi
I ri1