Reduced price! Good Vibes - Good Life (sq) View larger

Good Vibes - Good Life (sq)

Vex King A-004301

New product

Përshkrim i shkurtër

Zbulo sesi dashuria per veten eshte celesi per te nxjerre ne pah madheshtine tende permes librit bestseller te momentit Good Vibes, Good life. BESTSELLER #1 I SUNDAY TIMES

More details

12 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005069

924 Lekë

-23%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Vex King ka kaluar pengesa të ndryshme derisa u bë një burim shprese për mijëra të rinj dhe tani, nga përvoja dhe mençuria e tij intuitive, mund të të frymëzojë edhe ty që:

• të praktikosh kujdesin për veten, të heqësh energjinë toksike dhe t'i japësh përparësi mirëqenies

• të kultivosh zakone pozitive të jetesës, si për shembull, ndërgjegjësimin

• të ndryshosh bindjet për t'u hapur udhën mundësive fantastike në jetë

• të arrish synimet duke përdorur teknika të provuara e të besueshme

• të kapërcesh frikën e të lundrosh me universin

• të gjesh qëllimin më të lartë në jetë e të bëhesh një dritë që shkëlqen për të tjerët.

REVIEWS

"Ky libër më ka ndryshuar jetën. Është i jashtëzakonshëm."

- Jess Lingard, futbollist i Premier League & Anglisë

"Nga mençuria dhe përvoja e jetës, Vex King tregon mënyra si t'i ndryshosh emocionet negative në pozitive, si të duash veten e të kapërcesh frikën."

- Daily Mail

"Vex King... po i prin një revolucioni të brezit të ri të atyre që janë në kërkim të shpirtërores. Ai e ndan njohurinë e tij të thellë në një mënyrë që kuptohet lehtë, me histori nga jeta e tij, me citime frymëzuese fantastike e me zgjidhje praktike. Realist dhe i besueshëm, ky libër është për këdo që po kërkon rrugën për të dalë nga errësira dhe mjetet për të krijuar një jetë të re që ta duan."

- Revista Soul & Spirit

" [Një] libër magjepsës ... Tejet i rekomanduar."

- Revista Yoga

Data sheet

pages336
ISBN9789928005069
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1