Nje gje e vetme View larger

Nje gje e vetme

Gary Keller A-000401

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje gje e vetme eshte bestseller sipas gazetes New York Times, i cili jep rezultate te jashtezakonshme ne çdo fushe te jetes: te punes e te familjes, personale dhe shpirterore. Cila eshte gjeja jote e vetme – Numer Nje?

More details

36 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004727

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

TË DUHET MË PAK

Të duhet më pak shpërqendrim, më pak ngarkesë. Lumi i madh i e-maileve, teksteve, mesazheve e takimeve të përditshme të shpërqendron dhe të streson. Kërkesat e njëkohshme nga puna dhe familja sa vijnë e shtohen. Me çfarë kostoje? Punë e dorës së dytë, afate që nuk i kap dot, pagesa më të ulëta, përparim më i ngadaltë në karrierë dhe shumë stres.

DHE TË DUHET MË SHUMË

Të duhet më shumë produktivitet në punë. Më shumë të ardhura për jetë më të mirë. Të duhet më tepër kënaqësi nga jeta, më shumë kohë për veten, familjen dhe miqtë.

TANI, MUND T'I KESH TË DYJA - MË PAK DHE MË SHUMË

Në librin "Një gjë e vetme", do të mësosh si:

* Të shpëtosh nga rrëmuja

* Të arrish rezultate më të mira në më pak kohë

* Të mbledhësh forcat drejt synimit

* Të ulësh stresin

* Të kapërcesh ndjesitë dërrmuese

* Të rigjallërosh energjitë

* Të qëndrosh në shina

* Të zotërosh ato që kanë rëndësi

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages287
ISBN9789928004727
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1