Truri View larger

Truri

James Patterson A-004898

New product

Përshkrim i shkurtër

Truri është një killer serial. Truri është një “mendje-mjeshtër”, është “më i miri”. Ai nuk ka nevojë t’i kryejë vetë krimet: i mjafton të manipulojë psikologjikisht disa individë e t’i dërgojë “në mision” - për të grabitur banka e për të masakruar pengjet, për shembull - e pastaj t’i heqë qafe.

More details

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9994382918
Viti i botimit2014

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Truri është i pakapshëm, plani i tij i padështueshëm. Po cili është qëllimi i vërtetë i këtij plani?

Vetëm kush është i gatshëm ta kuptojë, mund ta ndalë, kush ka guximin të zbresë në errësirën e akullt të mendimeve të tij, kush është në gjendje të mendojë me trurin e tij e t’i parashikojë lëvizjet, dredhitë, hapat e gabuara...

Vetëm Aleks Krosi mund t’ia dalë mbanë, mirëpo profiler-i i guximshëm është lodhur duke depërtuar në mendjet e mbrapshta të vrasësve.

Nuk dëshiron më të kuptojë. Kjo edhe për shkak të faktit se familja dhe gruaja, që dashuron, kanë nevojë për të, tani më shumë se kurrë...

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages368
ISBN9994382918
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAjsela Koka
RomanMister&Thriller