Mashtrimi View larger

Mashtrimi

Julie Clark MEP0235

New product

Përshkrim i shkurtër

Dy gra. Një objektiv. Një lojë e rrezikshme. “Mashtrimi” është një thriller familjar, që zhytet thellë në psikikën dhe motivimet e dy grave dhe në kërkimin e tyre të palëkundur për të vënë drejtësi për të shkuarën dhe për të rishkruar të ardhmen.

More details

111104 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086754

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dy gra. Shumë pseudonime.    

Meg Uilliams. Megi Litëllton. Melodi Uajlld.

Emra të ndryshëm për të njëjtin person, në varësi të qytetit, në varësi të punës. Ajo është një mashtruese profesioniste, që fshin identitetin e saj dhe vesh një tjetër, sipas nevojave: herë studente, herë trajnere dhe herë agjente imobiliare.

Asgjë rreth saj nuk është e vërtetë. Ajo rrëshqet rreth teje dhe të thotë saktësisht atë që duhet të dëgjosh... derisa të kesh humbur gjithçka.

Keti Roberts ka pritur dhjetë vjet për gruan që ia ktheu jetën përmbys. Tani që është kthyer, Keti është e vendosur t’ia çjerrë maskën. Por ndërsa dy gratë afrohen më shumë, supozimet e kahershme të Ketit fillojnë të bien një nga një, duke i vënë në dyshim se cili është qëllimi i vërtetë i Megit.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928086754
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElona Qose
RomanMister&Thriller
I ri1