Mundesia e vetme View larger

Mundesia e vetme

Harlan Coben A-007496

New product

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928348241

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Deri ku mund të shkosh, për të shpëtuar jetën e fëmijës tënd? Një mëngjes, Mark Sajdman, kirurg plastik në një nga rrethinat e Nju-Jorkut, gjendet në shtëpinë e tij kur, papritur, gjithçka errësohet. Ai përmendet në shtratin e një spitali pas dymbëdhjetë ditësh në koma. Një polic e njofton se është qëlluar me armë nga pas, gruaja e tij, Monika, është gjendur e vrarë në shtëpinë e tyre, si pasojë e këtij agresioni. Çfarë ndodhi atë mëngjes? Ku është Tara, vajza e tij gjashtëmuajshe? A është akoma gjallë pas dymbëdhjetë ditësh? Këto dilema duhet të zgjidhë Marku me ndihmën e miqve të tij dhe dashurisë së tij të hershme, Rejçel Millz, ish-agjente e FBI-së

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages544
ISBN9789928348241
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGjergji Kaftani
RomanMister&Thriller
I ri1